HABERLER

KÜTAHYA SEYİTÖMER HÖYÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT GEZİSİ

KÜTAHYA SEYİTÖMER HÖYÜĞÜ KÜLTÜR VE SANAT GEZİSİ         Geçmişi 5 bin yıl öncesine dayanan Kütahya SeyitömerHöyüğünde Roma döneminden başlayıp MÖ. 3 Bine kadar inen 5 kültür tabakası saptanmıştır. Roma, Helenistik, Akhaemenid, Orta ve Erken Tunç dönemlerini kapsayandünyada&nbs ...
Devamı

Osmangazi Kent Konseyi Genel Kurul İlanıdır

Devamı

Osmangazi Kent Konseyimiz Vefa Yemeğinde buluştu

Osmangazi Kent Konseyimiz Vefa Yemeğinde buluştu. Başkanımız Ömer Eşer ve Yönetim Kurulumuzun evsahipliğindeki geceye, Önceki Dönem Başkanı Zeki Eker, önceki dönem yönetim Kurulu Üyeleri Ayhan Durgun, Kamil Konuşkan, Mustafa Zeyrek, Fatih Ören katıldı.
Devamı

Bursaspor Başkanı Ali Ay ve ekibine hayırlı olsun ziyareti yapıldı

Osmangazi Belediye Başkanımız Mustafa Dündar, Başkan Yardımcımız Hasan Hüseyin Erdönmez, Meclis Üyesi Can Can, Kent Konseyi Başkanımız Ömer Eşer ile birlikte, Bursaspor Başkanı Ali Ay ve ekibine hayırlı olsun ziyareti yapıldı.
Devamı

Ömer Eşer ve Ardürrezzak Şahin ziyaret eden gazete bursa imtiyaz

Kurumsal ziyaretler kapsamında Gazete Bursa imtiyaz sahibi Muharrem Karabulut ve Haber Koordinatörü Kemal Uysal beyi, Başkanımız Ömer Eşer ve Abdürrezzak Şahin ziyaret etti.
Devamı

Osmangazi Çocuk Meclisimiz Açılıyor

Osmangazi de İlk defa Çocuk Meclisimiz açılıyor. Ücretsiz kurs ve etkinliklerin olacağı meclisimizde, geleceğimize yön vereceğiz.
Devamı

Cumhuriyetin Getirdikleri Panelimiz

Osmangazi Kent Konseyi Engelli Meclisimizin tertip ettiği Cumhuriyetin Getirdikleri Panelimize davetlisiniz.
Devamı

20 Nisan Her İnsan Bir Fidan Projesi

Osmangazi Belediyesi Kent Konseyi ve Uçurtma Kreatif işbirliği ile hayata geçirdiğimiz "Her İnsan Bir Fidan" projesi ile gurur duyuyoruz... (Proje hakkında: Her İnsan Bir Fidan - Anne Baba Atölyesi ile anne ve babalara / adaylarına, sağlıklı bireyler yetiştirme ve iletişime yönelik interaktif eğitimler verilerek, özgüvenli, mutlu ve toplumla barışık çocuk ye ...
Devamı

Hz.Muhammed'i Anma Kutlu Doğum Programı

Engelli Meclisimiz tarafından düzenlenen Hz. Muhammed'i (Sav) anma Kutlu Doğum Programına davetlisiniz.
Devamı

Kütüphaneler Haftası En iyi Arkadaş Adlı Oyunumuz

Engelli Meclisimizin Hazırlamış olduğu Kütüphaneler HaftasıEn iyi Arkadaş Oyunumuza Çocuklarınız ile davetlisiniz.
Devamı

21-26 Mart Orman Haftası ve Ağaç Bayramı

21-26 Mart Orman Haftası ve Ağaç Bayramı nedeniyle,Osmangazi Kent Konseyi olarak,  Bursa Orman Müdürlüğü ile birlikte "Ağaç dikim kampanyası" ndayız". Tarih: 21 Mart 2015 Cumartesi.  Saat: 11.00 de. Yer: Ovaakça Mah. İnallar Oto karşısı. Çamlık Villaları girişi.
Devamı

Avrupa Birliği Seçim Senin Projesi

Osmangazi Kent Konseyi olarak Avrupa Birliği Seçim Senin projesine Gençlik Meclisimiz önderliğinde evsahipliği yapıyoruz.
Devamı

Madde Bağımlılığı İle Mücadele

OSMANGAZİ KENT KONSEYİ OLARAK YENİ DÖNEMDE HAYATA GEÇİRECEĞİMİZ PROJELERİMİZDEN İLKİ MADDE BAĞIMLILIĞI İLE MÜCADELE.... BU KONU İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARIMIZA START VERDİK.BİLGİ PAYLAŞIMINDA BULUNMAK ADINA AYBUDER (Ayık Yaşamda Buluşalım Derneği)'İNİ BURSA'YA DAVET ETTİK.MERİNOS TARİHİ TREN İSTASYONUNDA SON DERECE VERİMLİ GEÇEN TOPLANTI NETİCESİNDE YOL ...
Devamı